Kestenijada u Hrv. Kostajnici (11.10.2020. – nedjelja)

Polazak
: 8:30 sati

Mjesto okupljanja: Konzum u Capragu

Prijevoz: osobnim automobilima (dogovor na licu mjesta)

Plan:

Od 9:30 do 10:00 kava u Hr. Kostajnici, u 10:00 prijevoz automobilima do početne točke hodanja, na parkiralište iza restorana Dženadija. Staza vodi preko Čukur brda, a završava kod restorana Djed.

Trajanje: 3 sata laganog hoda

Druženje i boravak u Hrvatskoj Kostajnici po želji.

JAVNO ZDRAVSTVO:

SVI SUDIONICI IZLETA DUŽNI SU SE PRIDRŽAVATI NAPUTAKA I EPIDEMIOLOŠKIH PREPORUKA HRVATSKOG ZAVODA ZA KOJE PROPISUJU OSIGURANJE OPĆIH I POSEBNIH HIGIJENSKIH I SIGURNOSNIH UVJETA U SVEZI COVID-19, A DOSTUPNE SU NA POVEZNICI https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zaraznebolesti/koronavirus-najnovije-preporuke/

ISTRA 10

Istra (6.06.2015)

Pitomi brežuljci prekriveni šumom i vinogradima, zelene doline ispresijecane potocima, slikoviti srednjovjekovni gradići smješteni na vrhu brežuljka opasani moćnim gradskim zidinama, simpatična sela sa kamenim kućama,

Snježni izlet do pl. doma Matija Filjak

Zbog otkazanog izleta na Medvednicu, brzinski smo organizirali današnji izlet do pl. doma Matija Filjak na Hrastovičkoj gori. Na trgu u maglovitoj i tmurnoj Petrinji okupilo se 26 planinara iz Petrinje i Siska. Krenuli smo hodati iz Tješnjaka i uz Oblaković vrelo preko Prečanica po prilično velikom snijegu došli do doma, usput uživajući u zimskoj idili i lijepim osunčanim vidicima.