Noćni uspon na Hrastovicu (15. i 16. 02.2014.)

Odredište:  Hrastovačka gora
Datum izleta:  15. i 16. 02.2014.
Mjesto okupljanja:  Hrastovica, kod crkve
Polazak:  19 sati
Povratak:  po dogovoru i želji sudionika noćnog uspona
Oprema i dokumenti:  sukladno vremenskim prilikama
Težina staze:  lako do srednje teško

Okvirno vrijeme hodanja (u satima):

15. 2. – oko 2 sata uspona
16. 2. – oko 4 sata, ovisno o interesu grupe
Način prijevoza:  osobni automobili
Vodič, informacije i prijave:   Anica Šandrk,  098 928 2068

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Goletne rudine (9.2.2019.)

„Ispada kako Velebit poznajem bolje od lokalnih banijskih brda“, napisala je Petra, planinarka našeg društva. Mislila je na područje oko Hrastovice. A što bi tek rekli za područje Zrinske gore!

krakovwawel

Izlet u Poljsku: 20-26. svibnja 2018.

Srdačno vas pozivamo na 7-dnevno putovanje u Poljsku! U programu imamo planinarenje kroz dva najljepša nacionalna parka: Tatrzanski Park Narodowy (Nacionalni park Tatra) i Pieninski Park Narodowy (Pieniny nacionalni park), te razgledavanje kulturne prijestolnice Poljske: Krakova s kraljevskim dvorcem Wawel i  posjet najstarijem rudniku soli u Europi – Wieliczka – koji je pod zaštitom UNESCO-a.