Tihana, Edita, Ognjen i Tila – uspon na Hrastovicu, doček Nove godine

Koje li radosti kad smo kroz šumu vidjeli da se u domu svijetli :-)! Kad unutra…grupa sisačkih planinara na dočeku! Lijepo su nas primili, malo smo se podružili i oko pola dva lagano doma. Na proplanku obasjanom mjesečinom smo se jednostavno morali zaustaviti i uživati u toj noćnoj čaroliji. Rekao bi čovjek skroman doček ali nije, bilo je baš lijepo.

 

Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

15a
Obavijesti

Prek Slemena u Stubake

9. veljače 2013. HPD Sisak i HPD Zrin su realizirali zajednički planinarski izlet Prek Slemena u Stubake. U realizaciji je došlo do manjih izmjena planiranog puta u skladu s vremenskom situacijom i uvjetima na terenu.

CIJELI ČLANAK »