Tihana, Edita, Ognjen i Tila – uspon na Hrastovicu, doček Nove godine

Koje li radosti kad smo kroz šumu vidjeli da se u domu svijetli :-)! Kad unutra…grupa sisačkih planinara na dočeku! Lijepo su nas primili, malo smo se podružili i oko pola dva lagano doma. Na proplanku obasjanom mjesečinom smo se jednostavno morali zaustaviti i uživati u toj noćnoj čaroliji. Rekao bi čovjek skroman doček ali nije, bilo je baš lijepo.

 

Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

Image20
Obavijesti

SVETA GERA ILI TRDINOV VRH, 6.3.2016.

Koju planinu posjetiti za vikend? Razmatralo je to nas nekoliko u srijedu poslije sastanka. Željeli smo hodati neku novu stazu i ići tamo gdje do sada nismo bili. Zamolili smo našu dragu i iskusnu planinarku Vesnu Poljak za prijedlog i odlučili se za Žumberačko gorje, ali sa slovenske strane.

CIJELI ČLANAK »