Kestenijada na Hrastovičkoj gori (17.10.2020. – subota)

Plan: zajedničko tradicionalno hodanje iz Petrinjskog parka do vrha Hrastovičke gore uz usputno branje kestena. Boravak kod/oko planinarske kuće Matija Filjak.

Povratak po želji ili organizirano, dogovor na licu mjesta.

Trajanje: 4 sata laganog hoda

JAVNO ZDRAVSTVO:

SVI SUDIONICI IZLETA DUŽNI SU SE PRIDRŽAVATI NAPUTAKA I EPIDEMIOLOŠKIH PREPORUKA HRVATSKOG ZAVODA ZA KOJE PROPISUJU OSIGURANJE OPĆIH I POSEBNIH HIGIJENSKIH I SIGURNOSNIH UVJETA U SVEZI COVID-19, A DOSTUPNE SU NA POVEZNICI https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zaraznebolesti/koronavirus-najnovije-preporuke/

Krk, 25.04.2015.

Četrdeset šest planinara našeg Društva uputilo se u subotu 25.04. u 5,30 h prema Puntu na otoku Krku.

Na cilj smo stigli za oko 4 sata. Prilikom dolaska na rivu dočekali su nas i zaželjeli dobrodošlicu ljubazni domaćini, planinari PD Obzova.