Hodanjem do zdravlja

Predavanje je održao predsjenik HPD-a Sisak i licencirani planinarski vodič od strane HPS-a Josip Kolak. Interaktivnom prezentacijom učenici su upoznati s prednostima i funkcionalnošću planinarenja kao načina provođenja slobodnog vremena, ekološkog djelovanja i prevencije zdravlja. Tijekom školske godine razrednice Željka Cicak, Vesna Rogulja Mart, Valerija Smuđ i Marta Narančić realizirat će planinarske izlete na Japetić uz posjet Grgusovoj pećini i na Sljeme uz posjet Medvedgradu i rudnicima Zrinskih.

Vesna Rogulja Mart,prof.

Visokogorska sekcija – otvoreni poziv

Pozivaju se svi zainteresirani da se uključe u rad Visokogorske sekcije.

Uvjeti:da ste član HPD Sisak, da ste fizički i psihički zdravi, da ste voljni aktivno sudjelovati u radu sekcije.

Prethodno planinarsko znanje i iskustvo nije potrebno. Svu potrebnu obuku dobiti ćete u sklopu programa školovanja sekcije.

Ukoliko imate nedoumica slobodno nas kontaktirajte i dogovorite sastanak na kom ćete dobiti odgovore na sva vaša pitanja.

Prijave i upiti na: hpdsisak.vgs@gmail.com

Veselimo se vašem dolasku!

src-logo

Obavijest za planinare – sastanak 14.10.2020.

Donosimo lijepe vijesti 🙂

Pronašli smo odgovarajući prostor za održavanje sastanka u objektu ŠRC-a Sisak!

Pozivamo vas 14. listopada 2020. (srijeda) u 19h u salu za sastanke unutar objekta ŠRC-a (tzv. sisačkog bazena), na adresi Trg grada Heidenheima 1.

Molimo da sa sobom ponesete masku te da se pridržavate naputaka i epidemioloških preporuka.