Noćni uspon na Zavižan, HPD Kapela Zagreb

Prenosimo i riječi zahvale predsjednika društva Kapela:

“Dragi naši domaćini! Još jednom zahvaljujemo na stvarno ugodnom gostoprimstvu, toplom pijemu i ugodnom druženju. (Nadamo se da smo i mi bili dobri gosti!)Lijepi pozdrav! Alka, Mrva&CO!”

Pozdrav svima u društvu od Renate i Bere!!!

lipa

Istočna Medvednica: Gorščica i Lipa (26.1.2019.)

Uputiti ćemo se na istočni krak Medvednice, stazama koje su manje utabane od dobro nam znanih sljemenskih. Iz Vidovca ćemo se popeti do proplanka i lugarnice na Gorščici. Nakon kraće okrijepe, nastaviti ćemo hrptom Medvednice uz spektakularne poglede, do doma Lipa na vrhu Rog. U domu je predviđena duža pauza za ručak. S Lipe ćemo se spustiti u selo Planina Donja, gdje će nas čekati autobus za povratak kući.

09-HPIM7246

Tragom zbjega lovinačkog kraja

Pohod “ Tragom zbjega lovinačkog kraja“ organizira planinarsko društvo Željezničar iz Gospića. Mala grupa sisačkih planinara odlučila je priključiti se pohodu. Okupljanje planinara je u mjestu Sveti Rok, odakle autima nastavljamo 10km starom cestom Sv. Rok-Alan.