Hodanjem do zdravlja

Predavanje je održao predsjenik HPD-a Sisak i licencirani planinarski vodič od strane HPS-a Josip Kolak. Interaktivnom prezentacijom učenici su upoznati s prednostima i funkcionalnošću planinarenja kao načina provođenja slobodnog vremena, ekološkog djelovanja i prevencije zdravlja. Tijekom školske godine razrednice Željka Cicak, Vesna Rogulja Mart, Valerija Smuđ i Marta Narančić realizirat će planinarske izlete na Japetić uz posjet Grgusovoj pećini i na Sljeme uz posjet Medvedgradu i rudnicima Zrinskih.

Vesna Rogulja Mart,prof.

naslovna

Moslavačka gora (2.2.2019.)

Dana 2.2.2019. okupilo se 35 planinara na Moslavačkoj gori. Dan je bio idealan za hodanje. Krenuli smo od Podgarića prema Humki gdje smo napravili malu pauzu. Zatim krenuli prema Beloj crkvi pa preko Visa do Garič grada.

visuals-irhF3-MSiXk-unsplash

VAŽNO!

Dragi planinari,na temelju preporuka ZJZ SMŽ-a i Stožera civilne zaštite grada Siska do daljnjega se