HPD Sisak

Poziv za izbornu godišnju Skupštinu HPD Sisak (9.2.2022.)

logo

Temeljem članka 22. Statuta HPD Sisak, odlukom Izvršnog odbora saziva se IZBORNA GODIŠNJA SKUPŠTINA HPD SISAK. Skupština će se održati u srijedu, 9. veljače 2022. godine s početkom u 19,00 sati u prostorijama Društva.

Molimo sve članove Društva da se jave nekom od članova IO do srijede 26.01.2022. ukoliko žele sudjelovati u užem radu Društva.
Moguće se prijaviti za sve funkcije navedene u nastavku:

Predsjednik/ca
Podpredsjednik/ca
Tajnik/ca
Blagajnik/ca
Član/ica Izvršnog odbora
Predsjednik/ca Nadzornog odbora
Član/ica Nadzornog odbora
Pročelnik/ca i/ili član/ica jedne od komisija

Ukratko o radu:
Društvo zastupa i predstavlja predsjednik društva, koji je ujedno i predsjednik Izvršnog odbora.
U slučaju odsutnosti ili spriječenosti predsjednika Društva zamjenjuje dopredsjednik.
Društvo u svim pravnim poslovima zastupa tajnik Društva.
Predsjednik Društva potpisuje Društvo. Na temelju odluke Izvršnog odbora društva, predsjednik Društva zaključuje i potpisuje ugovore i sporazume s trećim osobama. Odlukom Izvršnog odbora, a na prijedlog predsjednika Društva određuju se osobe ovlaštene za potpisivanje financijske i druge dokumentacije Društva.

Također molimo članove da se odazovu pozivu na Skupštinu kako bismo pravovaljano izabrali novo rukovodstvo i odlučivali o radu Društva.

IO Društva

Početna stranica