HPD Sisak

Suradnja HPD-a Sisak i Gimnazije Sisak

image00009Povodom 35 godina kontinuiranog djelovanja HPD-a Sisak u galerijskom prostoru Gimnazije Sisak 13. prosinca održano je predavanje pročelnika Visokogorske sekcije HPD-a Željezničar iz Zagreba Slavka Patačka. Predavanjem su predstavljeni svi četiritisućnjaci koje je osvojio Slavko Patačko.

Gledajući fotografije i slušajući o pripremama, samom penjanju, vremenskim uvjetima i osjećajima kroz koje prolazi penjač, slušatelji su mogli osjetiti strahopoštovanje  prema planinama te divljenje osobi kojoj je sve to uspjelo. Predavanju su se odazvali članovi Društva i gimnazijalci kojima ljubav prema planinarenju kroz projekt Hodanjem do zdravlja prenose profesori/planinari: Slobodan Grabovica, Željka Cicak, Vesna Rogulja Mart i Marta Narančić.

Početna stranica

HPD SISAK